امروز
دوشنبه
مرداد 1401
17
قمری:10 محرم 1444

میلادی:8 اوت 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 13 مرداد 1401     |     کد : 3461

ابراز تأسف استاندار از عدم حضور مدیران استانی در جلسات قرار خدمت

استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه ابتکاری قرار خدمت شهرداری تبریز قدردانی کرد و در عین حال تأسف خود را بابت عدم حضور مدیران کل استانی در این جلسات اعلام کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، سردار عابدین خرم امروز در جریان برگزاری جلسات اداری دهمین قرار خدمت شهرداری تبریز در این منطقه ، قرار خدمت را بهترین روش برای حل مسائل و مشکلات شهرداری تبریز دانست و خاطرنشان کرد: تعداد مصوباتی که در قرارهای خدمت مناطق دهگانه شهرداری اتخاد شده را به اطلاع افکار عمومی برسانید.
وی با بیان اینکه بازه زمانی برای اجرایی شدن مصوبات قرار خدمت لحاظ شود، افزود: قرار خدمت بهترین فرصت برای خدمات دهی به شهروندان است و یکی از برکات قرار خدمت حل مشکلات محلات حاشیه نشین است که سال هاست بدون اقدام مانده است.
استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: از برگزاری برنامه ابتکاری قرار خدمت شهرداری تبریز در مناطق تشکر می‌کنم اما متأسفم که بسیاری از مدیران استانی در این جلسات حضور ندارند. 
قرار خدمت، برنامه ابتکاری شهرداری تبریز است که روزهای پنجشنبه هر هفته در یکی از مناطق شهرداری تبریز برگزار می‌شود و امروز آخرین قرار خدمت در دور اول، در منطقه ۱۰ برگزار شد.
در جلسات قرار خدمت، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به همراه مدیران همه دستگاه‌های اداری مرتبط با چالش‌های مدیریت شهری، مشکلات منطقه را بررسی می‌کنند و موارد مطروحه صورتجلسه می‌شود تا همه ادارات وظایف خود را در راستای حل مشکل انجام دهند.
در دور بعدی قرار خدمت این مصوبات دوباره بررسی خواهد شد که کدام مشکلات برطرف شده است.

 


 


PDF چاپ چاپ