امروز
دوشنبه
مرداد 1401
17
قمری:10 محرم 1444

میلادی:8 اوت 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 13 مرداد 1401     |     کد : 3460

شهردار منطقه 10 تبریز تاکید کرد:

تعیین تکلیف اراضی واگذار شده پارک جنگلی ارم

شهردار منطقه 10 تبریز بر رفع تصرفات و تعیین تکلیف اراضی واگذار شده پارک جنگلی ارم تاکید کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، در جلسه ای که با حضور استاندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولان استانی و مدیران ارشد شهری تبریز، در قالب قرار خدمت در شهرداری منطقه 10 برگزار شد موسی زارعی شهردار منطقه در خصوص ارائه اسناد مالکیت اراضی پارک جنگلی ارم اظهار کرد: منابع طبیعی 126 هکتار را در سال 66 تحویل شهرداری داده است که تصرفاتی در آن صورت گرفته و ساخت و سازهایی انجام شده است و 105 هکتار باقی مانده است.
وی ادامه داد: از این تعداد 35 هکتار سند گرفتیم که در برخی بخش های آن معارضات نیز توسط اشخاص و برخی نهادها  وجود دارد.
زارعی خاطر نشان کرد: در خواست شهرداری منطقه 10 رفع تصرفات و ارائه سند قطعی مالکیت پارک جنگلی ارم به شهرداری است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به حفاری های مازاد بر مجوز آب و فاضلاب در سطح منطقه 10 اشاره کرد و افزود: طبق اعلام آبفا، 80 درصد از فاضلاب منطقه 10 حفاری شده و 20  درصد باقی مانده است که تا به امروز صورت وضعیت ارائه نکرده اند.
زارعی افزود: همکاریهای لازم با اداره آب و فاضلاب در خصوص صدور مجوزهای حفاری در دستور کار این منطقه قرار دارد و حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان اخیرا دریافت کردیم ولی موضوع اصلی ارسال صورت وضعیت و بحث ریالی در این خصوص است.
شهردار منطقه 10 تبریز در خاتمه خاطر نشان کرد: در خصوص ارائه خدمات رایگان به مناطق حاشیه نشینی از ادارات آب، برق و گاز درخواست داریم  برای پروژه های بازآفرینی اسد گلی خدمات رایگان ارائه دهند.

 
 
 


PDF چاپ چاپ