امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : شنبه 24 ارديبهشت 1401     |     کد : 3257

موسی زارعی تاکید کرد؛

رفع مسائل و مشکلات خدمات شهری منطقه 10

با حضور شهردار منطقه 10 تبریز چالش ها و مشکلات حوزه خدمات شهری این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، موسی زارعی شهردار منطقه در اولین جلسه دیدار با معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه، مسئولین نواحی، ناظرین و سایر پرسنل این واحد با تاکید بر هماهنگی بین بخشی و تبیین وظایف مرتبط با حوزه خدمات شهری اظهار داشت:  با هدف صیانت از حق و حقوق شهرداری، جلوگیری قاطع از ساخت و سازهای غیر مجاز، بایستی رصد و پایش هر گونه تخلفات ساختمانی و همچنین کنترل مجوزهای ساخت و سازها و رعایت ضوابط آن در سطح حوزه با اهتمام جدی و نظارت دقیق  توسط  مامورین مجرب انجام پذیرد.
وی بر پیگیری و تلاش در جهت فعال تر شدن اکیپ های این معاونت و پاسخگویی به موقع و مناسب به نیاز اولیه شهروندی تاکید کرد و گفت: برای گسترش خدمات عمومی‌ و رفاه حال شهروندان، وضعیت روشنائی پارک ها و معابر، توسعه و بازسازی سرویس‌های بهداشتی بوستان ها باید در اولویت قرار بگیرد.
زارعی در ادامه به چاله زدایی معابر شهری تاکید کرد و گفت: در راستای عملیات روان سازی عبورو مرور شهری ، یکدست نمودن معابر و جهت رفاه حال شهروندان چاله زدائی معابراصلی و فرعی سطح حوزه باید در دستور کار قرار بگیرد.
رفع مشکل سد معبر، نوسازی و افزایش ماشین‌آلات و تجهيزات منطقه، ضرورت بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در ماموریت‌های خدمات شهری از جمله مهم‌ترین موضوعاتی بود که در جلسه قرار خدمت مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است در این جلسه حاضرین نیز بر ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداخته و مشکلات هر حوزه و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  


PDF چاپ چاپ