امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401     |     کد : 3255

نشست صمیمی شهردار منطقه 10 تبریز با معاونین و مدیران منطقه

شهردار منطقه 10 تبریز طی نشستی با معاونین و مدیران این منطقه با آنها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، موسی زارعی در این دیدار در سخنانی خدمت به شهروندان در سنگر شهرداری را توفیق الهی دانسته و در خصوص اهداف و برنامه های خود در شهرداری منطقه 10 گفت داشتن نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع دو عامل تاثیر گذار در موفقیت هر مجموعه ای است، مسئولان و همکاران باید با جدیت تمام برای ترویج و فرهنگ سازی این دو ویژگی در جهت خدمت رسانی به شهروندان تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی با بیان اینکه برقراری ارتباط و تعامل با شهروندان و جلب رضایت آنها فقط با ارائه خدمات بهتر میسر است اظهار داشت: عملکرد و خدمات شهرداری از یک طرف رضایت مندی شهروندان را به ارمغان می‌آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آن‌ها را افزایش خواهد داد پس همه ما وظیفه داریم دست در دست هم مطالبات به حق شهروندان را براورده نمائیم.
شهردار منطقه 10 تاکید بر پیگیری ، تلاش و جدیت در اجرای پروژه‌ها تکمیل و سرعت بخشی به پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اجرا را یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری این منطقه برشمرد و گفت: تمامی طرح های عمرانی و خدماتی باید در بازه زمانی تعریف شده و با کیفیت مناسب به اجرا در بیاید.
وی برگزاری مداوم و مؤثر جلسات معاونین و مدیران را از دیگر اولویت های کاری خود عنوان کرد و تلاش و پشتکار موثر را خواستار شد.
گفتنی است در این جلسه حاضرین نیز به ارائه‌ی نقطه نظرات خود پرداخته و مشکلات هر حوزه و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.


 

  


PDF چاپ چاپ