امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401     |     کد : 3254

ملاقات مردمی شهردار منطقه 10 تبریز در مسجد شالچی خیابان اصولی

دیدار مردمی شهردار منطقه 10 تبریز در محل مسجد شالچی واقع در خیابان اصولی برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات منطقه 10 شهرداری تبریز، علی جعفری آذر فرماندار شهرستان تبریز به همراه موسی زارعی شهردار منطقه و تعدادی از مدیران این شهرداری، در مسجد شالچی خیابان اصولی حضور یافته و با اهالی این محل  دیدار کردند.
در این دیدار مردمی، شهردار منطقه 10 رسیدگی به مشکلات شهروندان را از اهم وظایف مدیران شهری دانسته
و به بررسی مشکلات آنان پرداخت و با بحث و تبادل نظر با ساکنین این محل و ارائه راه کارهای لازم، برای رفع مشکلات آنان قول مساعد همکاری داد.
وی هدف از ارتباط نزدیک و صمیمی با شهروندان و دیدار با اهالی محلات را در راستای جلب رضایت آنان عنوان کرده و این دیدار را فرصت مغتنمی برای حل و فصل مشکلات آنان بیان کرد.
زارعی خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان و ارتقای رضایتمندی عمومی را با استفاده کامل از ظرفیت‌ها و امکانات از اولویت‌های اصلی این منطقه برشمرد و گفت: مشارکت شهروندان، نقطه اتکای مدیریت شهری است.
وی ضمن بررسی درخواست های شهروندان حاضر در مسجد شالچی و پاسخ به سوالات اهالی این محل ، به حاضرین در دیدار مردمی پاسخ های مناسب ارائه کرد.
شهردار منطقه 10 تبریز با بیان اینکه این دیدارهای مردمی ادامه خواهد داشت، گفت: این دیدارها مسجد محور خواهد بود و ما با نوبت‌بندی و اطلاع قبلی به اهالی، هفته‌ای حداقل دو بار در مساجد محلات سطح حوزه حضور خواهیم یافت تا ضمن شرکت در نماز جماعت مسجد محل، پای درد و دل اهالی بنشینیم.

 
 

 


PDF چاپ چاپ