امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401     |     کد : 3253

طی بازدید فرماندار شهرستان تبریز صورت گرفت:

رسیدگی به مشکلات محله ارشد بیرق و ستارخان خیابان منبع

شهردار منطقه 10 تبریز در معیت فرماندار شهرستان تبریز در راستای پیگیری مشکلات و ارائه دستورات لازم جهت رفع آن، از محله ارشد بیرق و منبع بازدید کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، علی جعفری آذر به همراه موسی زارعی شهردار منطقه و برخی مدیران استانی ضمن حضور و بازدید از محلات ارشد بیرق و ستارخان واقع در خیابان منبع به مشکلات و معضلات این محلات و خواسته‌های شهروندان رسیدگی کردند.
فرماندار تبریز در حاشیه این بازدید توسعه خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مناطق کم برخوردار را از اولویت های مدیران استانی و شهری تبریز عنوان کرد و افزود: بازدیدهای میدانی موجب تسریع در رفع نواقص و مشکلات می‌شود و نقش مهمی در این زمینه بر عهده دارد.
 شهردار منطقه 10 نیز بابیان اینکه باید تا حد توان در حل مشکلات مطروحه قدم های اساسی در قالب خدمات محله ای برداشته شود گفت: رفع مشکلات و پیگیری مسائل شهروندان و تقویت زیرساخت محلات، از اولویت شهرداری منطقه 10 تبریز است و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات محلات سطح حوزه حل شود چرا که حل مشکلات در افزایش رفاه و راحتی شهروندان تأثیرگذار است.
زارعی یادآور شد: بررسی وضعیت شهری به صورت شبانه روزی توسط نیروهای خدمات شهری و عمرانی باید سر لوحه باشد چرا که نیاز مبرمی برای برداشتن تمامی مشکلات و مسائل حتی کوچک در سطح حوزه منطقه می باشد.
یکی از مهمترین و اساسی‌ترین مشکلات اصلی و مطالبه شهروندان در این بازدید بحث آسفالت و بهسازی معابر محل بود که مقرر شد از طریق معاونت های فنی و عمرانی و خدمات شهری و اجرایی منطقه در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات موجود اعم از آسفالت ریزی، جدول گذاری،  و فضای سبز .... اقدام شود.


 


PDF چاپ چاپ