امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 3249

طی حکمی از سوی یعقوب هوشیار؛

شهردار منطقه 10 تبریز معرفی شد

طی حکمی از سوی یعقوب هوشیار، شهردار کلانشهر تبریز، دکتر موسی زارعی به عنوان شهردار منطقه 10تبریز انتخاب و معرفی شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، مراسم معارفه شهردار منطقه  10 تبریز ظهر امروز با حضور مهدی یوسفی، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تبریز و مدیران این منطقه برگزار شد
بر همین اساس دکتر موسی زارعی به عنوان شهردار منطقه 10 تبریز معرفی و از زحمات حسن گنجی قدردانی شد.
یوسفی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات حسن گنجی اظهار داشت: با توجه به کمبود منابع مالی در این منطقه ایشان در طول دوران مدیریتی خود توانستند به نحو احسن عهده دار مسئولیت محوله باشند.
وی افزود : شفافیت و پاکدستی در کنار تجربه و تخصص شاخص و یکی از مهمترین فاکتورهای حوزه مدیریت در شهرداری تبریز بوده و در برنامه ها به دنبال عملکردی با شفافیت هستیم و میثاق ما کار با همکاران پاکدست است و هر چه قدر خدمات ما شفاف باشد به همان میزان موجب رضایت شهروندان و در نهایت باعث فراهم آمدن آسایش و آرامش شهروندان خواهد شد.
یوسفی با معرفی موسی زارعی به عنوان شهردار جدید منطقه 10 تبریز، از تمامی کارکنان خواست همچون گذشته و با جدیت و صداقتی که در امور از خود نشان داده اند، با شهردار جدید در پیشبرد برنامه های عمرانی و خدماتی همکاری نمایند.
موسی زارعی شهردار جدید منطقه 10 هم در سخنانی با قدردانی از اعتماد شهردار تبریز، عمل به تکلیف واگذار شده در کسوت شهردار منطقه 10 را وظیفه خود دانسته و حمایت تک تک همکاران را خواستار شد.

 
  


PDF چاپ چاپ