امروز
چهارشنبه
ارديبهشت 1401
28
قمری:17 شوال 1443

میلادی:18 مه 2022
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 3248

شهردار منطقه 10 تبریز خبرداد:

آغاز تملک مسیر خیابان 45 متری انقلاب

با حضور مدیر کل املاک شهرداری تبریز و شهردار منطقه 10 نحوه تملک املاک واقع در خیابان45 متری انقلاب مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، حسن گنجی شهردار منطقه در جلسه‌ای که با حضور هادی بدری مدیر کل املاک شهرداری تبریز به منظور  بررسی روند تملک املاک واقع در مسیرگشایی پروژه 45   متری انقلاب تشکیل داده بود، با بیان اینکه اجرای این طرح و  توانمند سازی محلات کم برخوردار یکی از اولویت های منطقه در راستای اهداف و چشم انداز رضایتمندی شهروندان در دست اجرا می باشد اذعان کرد:  تملک املاک باقیمانده و همچنین املاکی که در مسیر 45 متری بلاتکلیف مانده اند امری ضروری است تا بر اساس آن  اولویت های مسیر گشایی ها تعیین گردد.
شهردار منطقه 10 با بیان اینکه از شروع عملیات اجرایی مسیرگشایی در سال جدید تاکنون 40 پرونده جهت تملک املاک تشکیل یافته است  اظهار داشت: این مسیر ازمدرسه باقرالعلوم تا خیابان ایده لو به طول 1600 متر با عرض اجرایی 45 متر فضایی به وسعت 7200 متر مربع را به خود اختصاص می دهد که مساحت املاک واقع درمسیر حدود 25000 متر مربع می باشد که بر اساس اعتبار اولیه این پروژه جهت اجرای مسیر بدون احتساب ابنیه های فنی و با هزینه تملک بالغ بر 400 میلیارد تومان برآورد شده است.
گنجی ادامه داد: در راستای محرومیت زدایی و ارایه خدمات بهتر به ساکنان این منطقه در حال رایزنی برای تملک و تخریب املاک باقی مانده جهت آغاز عملیات اجرایی پروژه هستیم و تلاش می شود عملیات تملک با سرعت بیشتری اجرا شود.
هادی بدری مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری تبریز نیز در این نشست ضمن تشکر از شهردار منطقه به جهت پیگیری در روند آغاز عملیات تملک املاک واقع در45  متری خواستار تسریع در انجام امورات، حل مشکلات و موانع موجود در روند تملک املاک باقیمانده در مسیر گشایی ها گردید.
وی خاطر نشان کرد: آینده تحول آفرین پروژه 45 متری ایجاب می کند که اجرای آن با در نظر گرفتن شاخص های کمی و کیفی لازم، هر چه پرشتاب پیش رود.

 

 
 


PDF چاپ چاپ