امروز
شنبه
فروردين 1400
28
قمری:05 رمضان 1442

میلادی:17 آوریل 2021
 
تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400     |     کد : 2852

تبریک شهردارمنطقه 10 تبریز به مناسبت هفته سربازان گمنام

شهردار منطقه 10 تبریز با صدور پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت.

متن پیام رسول وظیفه شناس به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان و فداکاری ایثارگران و تلاش قابل تحسین و درایت ، تدبیر هوشمندانه و قابل تقدیر مجموعه گمنام و با اخلاص و توانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش و امنیت را به مردم همیشه در صحنه هدیه می نمایند.
 سربازان گمنام امام زمان(عج) فداکارانه و با تلاش، که کمتر انعکاس رسانه ای پیدا می کند با انواع خطرها روبرو شده و بسیاری از توطئه ها را خنثی می کنند و همواره با مجاهدت های خاموش آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورده اند. عزیزانی که همه هجمه های پیچیده و نقشه های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت سرافراز ایران اسلامی را خنثی نموده و امروز آسایش ، امنیت و آرامش جامعه که مبنای رشد و بالندگی و توسعه همه جانبه کشور است مرهون همت آفرین این فرزندان سرافراز میهن اسلامی است.
بدینوسیله اینجانب هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را به‌ مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی و سربازان گمنامش‌ تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ نموده‌ و از خداوند سبحان‌ تعجیل‌ در فرج‌ مبارک‌ آن‌ حضرت‌، عزت‌ و اقتدار روز افزون‌ نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ و پیروزی‌ مستضعفین‌ عالم‌ و نابودی‌ دشمنان‌ اسلام‌ را مسئلت‌ می‌نمایم.


PDF چاپ چاپ