امروز
دوشنبه
بهمن 1399
6
قمری:12 جمادى الثانية 1442

میلادی:25 ژانویه 2021
 
تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399     |     کد : 2767

تداوم لوله گذاری شبکه فاضلاب در سطح منطقه

شهردار منطقه 10 تبریز از تداوم عملیات لوله گذاری سیستم فاضلاب در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس با بیان این خبرگفت: با هدف هدایت و کنترل آب های سطحی در فصول بارندگی و با رعایت تمامی موازین فنی و ایمنی ،عملیات حفاری و لوله گذاری فاضلاب شهری در راستای رفاه و خدمات رسانی به شهروندان به طور مستمر در سطح منطقه در حال اجرا می باشد.
 وی افزود : اجرای عملیات لوله گذاری بر اساس نیاز سنجی و بررسی های صورت گرفته در نقاط بحرانی سطح منطقه یکی از مهمترین اهدافی است که مجموعه مدیریت شهری این منطقه به دنبال آن است تا مشکلات عمده آبگرفتگی های سطحی در هنگام بارندگی و تامین آسایش و رفاه شهروندان را در پی داشته باشد.
شهردار منطقه 10 تبریز تصریح کرد: طی سه سال گذشته چندین عملیات حفاری و لوله گذاری به طول 150 کیلومتر در نقاط مختلف سطح منطقه از جمله خیابان 42 متری انقلاب، ایده لو، لیلابی، ارشد بیرق، مفتح و... توسط این شهرداری به انجام رسیده است.
وظیفه شناس با بیان اینکه این عملیات با حداکثر توان و در حداقل زمان با همکاری شرکت آبفا اجرا شده است، افزود: مسایل ایمنی و نصب علائم اخطار دهنده، پاکسازی، نظافت و خاکبرداری در هنگام اجرای کار به خوبی رعایت شده اند تا مشکلی برای شهروندان به وجود نیاید.

 

 


PDF چاپ چاپ