امروز
دوشنبه
بهمن 1399
6
قمری:12 جمادى الثانية 1442

میلادی:25 ژانویه 2021
 
تاریخ : شنبه 13 دي 1399     |     کد : 2760

در خانه سلامت ارم برگزار شد؛

مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

از سوی شهرداری منطقه 10 تبریز مراسم گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در محل خانه سلامت ارم برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، به مناسبت ایام فاطمیه و اولین سالگرد عروج سپهبد شهید قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دکتر فخری زاده مراسمی با حضور حاج جعفر راستی از فرماندهان جبهه مقاومت، شهردار ، معاونین و کارکنان منطقه با رعایت پروتکل های بهداشتی در خانه سلامت ارم برگزار گردید.
در این مراسم که به همت امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 و پایگاه مقاومت صاحب الزمان برگزار گردید پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد، رسول وظیفه شناس ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه مطالبی را پيرامون مقام و منزلت حضرت فاطمه زهرا (س) ارائه کرد و با برشمردن صفات و اخلاقیات برجسته شهید سلیمانی بر نقش مثبت آن در اعتلای اهداف نظام تاکید نمود.
وی با بیان اینکه  حرکت شهید سردار سلیمانی با کشته شدن وی پایان نخواهد یافت، شهادت امام حسین(ع) و سایر ائمه را گواه روشنی بر استمرار وزنده بودن نهضت مقاومت دانست.
سپس حاج مهدی قربانی مداح اهل بیت در رثای شهادت بانوی مکرم اسلام و بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش به مدیحه سرایی پرداخت.
درادامه سردار راستی در وصف شجاعت و دلاوری و خدمات ارزنده شهید حاج قاسم سلیمانی و حماسه 9 دی ایراد سخن نمود.
وی گفت: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده توکل، اعتقاد و ایمان بخدا و خیر خواهی بود که تنها پاداش این انسانهای پاک شهادت بود.
وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: دشمن قدرت جلوگیری از نفوذ اندیشه حاج قاسم را ندارد وهر گره ای که در انقلاب ایجاد شود با خون شهید دیگری گشوده خواهد شد.
در پایان این مراسم از سوی شهرداری منطقه10 تبریز با اهدای لوح سپاس و هدیه از همکاران ایثارگر شاغل در منطقه و فرزندان شاهد تجلیل بعمل آمد.

 
 


PDF چاپ چاپ