امروز
شنبه
آذر 1399
8
قمری:13 ربيع الثاني 1442

میلادی:28 نوامبر 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 22 آبان 1399     |     کد : 2709

تشدید نظارت بر فعالیت صنوف درمحدوده شهرداری منطقه 10 تبریز

در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا ، شهرداری منطقه 10 تبریز بر تعطیلی مشاغل غیر ضروری سطح حوزه از ساعت ۱۸ عصر نظارت نموده و دستورالعمل های ستاد را اجرا کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس رئیس قرارگاه مقابله با بیماری کرونا در حوزه منطقه 10 در دومین روز از اعمال محدودیت فعالیت اصناف بیان کرد: بر اساس دستورالعمل‌های ستاد هماهنگی پیشگیری از شیوع کرونا  با همکاری نیروی انتظامی، بسیج شهری، اتاق اصناف، مرکز بهداشت تبریز در راستای کاهش و قطع زنجیره انتقال کرونا و رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی از فعالیت تمامی اصناف غیرضروری ممانعت به عمل آمد.
وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی به کسبه و اصناف جهت عدم فعالیت به غیر از اصناف ضروری تا اطلاع ثانوی با هدف کاهش تردد، جلوگیری از ازدحام مردم در منطقه و کنترل این ویروس انجام شده است. گفت: تیم های نظارتی در مرحله نخست اخطارهای لازم را ابلاغ کرده و در صورت عدم تمکین به دستورالعمل ستاد مقابله با شیوع کرونا، نسبت به تعطیلی این صنوف اقدام می شود.
وی حمایت از حقوق شهروندان و حفاظت از سلامت  آنها و قطع زنجیره انتقال این ویروس  را از اهداف این اقدام برشمرد.
وظیفه شناس خاطر نشان کرد: باتوجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و برای حفظ سلامتی شهروندان،  این محدودیت ها با جدیت دنبال شده و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

  


PDF چاپ چاپ