امروز
شنبه
آذر 1399
8
قمری:13 ربيع الثاني 1442

میلادی:28 نوامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399     |     کد : 2708

آغاز طرح ضربتی قرارگاه عملیاتی شهرداری منطقه 10

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اکیپ های عضو قرارگاه ستاد مقابله با کرونا اقدام به اجرای برنامه های مصوب در سطح منطقه کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی افزایش شیوع ویروس کرونا و افزایش  تعداد مبتلایان و فوتی ها در تبریز، از امروز  فعالیت های قرارگاه عملیاتی مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در حوزه شهرداری منطقه 10 آغاز شد.
وی با بیان اینکه شهرداری تمام تلاش خود را برای قطع زنجیره ابتلاء به ویروس کرونا انجام می‌دهد افزود: اکیپ های صوتی سیار با بحرانی شدن شیوع ویروس کرونا بار دیگر در سطح منطقه به حرکت درآمده و پیام رعایت فاصله اجتماعی ، ضرورت پرهیز از تردد غیرضروری و استفاده حتمی از ماسک را به شهروندان منطقه می رسانند.
وی با اشاره به آغاز موج سوم شیوع کرونا گفت: گروه ‌های صوتی هشدار دهنده شهرداری منطقه 10 نخستین بار همزمان با نوروز امسال در سطح منطقه اقدام به اطلاع رسانی کردند که شاهد آثار مثبت این اقدام بین شهروندان بودیم.
وظیفه شناس نظارت های دقیق بر فعالیت مراکز صنفی، رعایت پروتکل های بهداشتی ، جلوگیری از تجمعات غیر ضرور در سطح منطقه و برخورد جدی و قاطع با متخلفین احتمالی را از مزیت های شکل گیری قرارگاه عملیاتی اعلام کرد.

 

 

PDF چاپ چاپ