امروز
سه شنبه
مهر 1399
29
قمری:03 ربيع الأول 1442

میلادی:20 اکتبر 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399     |     کد : 2690

پیام تسلیت شهردارمنطقه 10 تبریز به مناسبت 28 ماه صفر

شهردار منطقه 10 تبریز با صدور پیامی فرارسیدن 28 صفر، سالروز رحلت پیامبر اعظم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
در واپسین روزهای ماه صفر فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و ذریه بزرگوارش حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام را به سوگ می نشینیم.
پیامبر خاتم حضرت محمّد مصطفی( صلى الله علیه وآله )‏ رسولی که پیام آور نور و رستگاری، سرچشمه روشن حیات، سفیر هدایت و مکمل مکارم اخلاق بود و رسالت پر برکتش، مسیر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی به سوی تفکر و تعقل و مهرورزی تغییر داد.
بی تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان دین اسلام می تواند انسان ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.
اینجانب رحلت جانگداز پیامبرعظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه ائمه معصومین، حضرت امام حسن مجتبی (ع) و علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت عرض نموده، امید است درسایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و عنایت خداوند متعال ، توفیق پیروی از کلام حق و سیره اهل بیت (ع) رادر تمامی جنبه های زندگی داشته باشیم.


PDF چاپ چاپ