امروز
سه شنبه
مهر 1399
29
قمری:03 ربيع الأول 1442

میلادی:20 اکتبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1399     |     کد : 2679

توزیع بالغ بر 17 هزار تن آسفالت طی ۶ ماهه نخست امسال

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از آسفالت ریزی ۱۷هزار تنی طی ۶ ماهه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس با اعلام این مطلب اظهار داشت در راستای تسهیل در تردد شهروندان و تامین امنیت آنان، عملیات آسفالت ریزی معابر برحسب نیازسنجی و اولویت بندی های انجام یافته درطی شش ماه نخست با توزیع بیش از 17000تن آسفالت توسط اکیپ های مجزا به طور همزمان در سطح محلات و معابر اصلی جهت بهسازی معابر توزیع گردید.
وی در تشریح عملیات لکه گیری و آسفالت معابر حوزه منطقه 10 گفت : طی ماه های اخیر محلات سیدلر، داش دربند، ایرانچیلار،  کوچه مطهری، کوچه غضنفری ، خیابان ثقه الاسلام، جودی،  لوپ ورودی و خروجی ارم، محله شهید رحیمی و... به صورت کامل آسفالت اساسی شدند که بالغ بر5000 تن آسفالت ریزی در این مسیرها انجام یافته است و در کنار آن لکه گیری آسفالت به اندازه 12000 تن در محلاتی از قبیل: بهمن آباد، دارائی دوم و سوم ، محله شربت زاده ، کوی گلشن و... طی ماه های اخیر به همت اکیپ های چندگانه آسفالت معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه انجام یافته است.
وظیفه شناس با اشاره به این‌که استاندارد آسفالت، در برنامه‌های آسفالت‌ریزی منطقه مورد تاکید مدیریت منطقه است، خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن فصل سرما، عوامل فنی و عمرانی منطقه، تمام تلاش خود را برای تحکیم بستر محلات و مسیرهای سطح حوزه به کار گرفته‌اند تا به امید خدا با همکاری شهروندان، شاهد بروز حداقل مشکل در سطح منطقه باشیم.

 

PDF چاپ چاپ