امروز
شنبه
آذر 1399
8
قمری:13 ربيع الثاني 1442

میلادی:28 نوامبر 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 19 تير 1399     |     کد : 2584

معاون مالی و اقتصادی منطقه 10 تبریز:

افزایش سرانه فضای سبز و رضایتمندی شهروندان با احداث پارک ستارخان

معاون مالی و اقتصادی منطقه 10 تبریز به همراه مدیران این منطقه از آخرین روند اجرایی پروژه تبدیل آرامستان ستارخان به پارک و فضای سبز بازدید به عمل آورد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، مهدی ایمان زاده در بازدید از گورستان ستارخان در منطقه ایده لو،  با اشاره به روند احداث پارک در این محل اظهار کرد: طرح ساماندهی گلزار شهدای «ستارخان» تبریز و ایجاد فضای سبز در این مکان یکی از پروژه های مهم شهرداری منطقه ۱۰ تبریز است که با هدف ایجاد کاربری تفریحی و ورزشی و فضای سبز اجرا می شود.
 وی تصریح کرد: این پارک در زمان بحران برای اسکان اضطراری مردم استفاده می شود و در زمان های عادی نیز به عنوان تفرجگاه و فضای سبز می تواند مورد استفاده شهروندان و اهالی محدوده قرار گیرد.
ایمان زاده ادامه داد: این قبرستان از چند سال قبل متروکه شده بود و مشکلات اجتماعی و زیست محیطی زیادی برای اهالی این محدوده ایجاد کرده است بنابراین با ساماندهی آن به فضایی عمومی برای استفاده شهروندان این محدوده تبدیل می شود.
وی با بیان اینکه تسریع اجرای این پروژه می تواند رضایتمندی اهالی این منطقه را به دنبال داشته و اهداف مدیران شهری را محقق نماید تصریح کرد: توسعه و افزایش سرانه فضای سبز در زندگی امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بی شک با بهره برداری از این پارک گام دیگری در توسعه فضای نشاط منطقه برداشته شود.
معاون مالی و اقتصادی منطقه 10 تبریز با مطلوب خواندن وضعیت اجرایی این پروژه اظهار امیدواری کرد که تا پاییز امسال شاهد افتتاح رسمی این پروژه خواهیم بود .


 

 


PDF چاپ چاپ