امروز
شنبه
تير 1399
21
قمری:20 ذو القعدة 1441

میلادی:11 ژوئیه 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 4 تير 1399     |     کد : 2566

شهردار منطقه 10 تبریز عنوان کرد:

مسیرگشایی محله علی بقال گامی در تحکیم بافت ناکارآمد شهری

شهردار منطقه 10 تبریز از مسیر گشایی خیابان علی بقال بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این پروژه و مشکلات موجود در اجرایی شدن آن قرار گرفت.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه طی بازدید از پروژه مسیرگشایی 24 متری محله "علی بقال " و دیدار چهره به چهره با ساکنین منطقه و شنیدن مطالبات آنها خواستار تسریع هر چه بیشتر در مورد پروژه فوق شد.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از معضلات بسیار مهم جوامع بشری دفع فاضلاب و بیماری های ناشی از آن می باشد، رسیدگی به این موضوع و دفع بهداشتی آن در این محله می بایست در اولویت قرار گیرد.
وی ادامه داد: عملیات های حفاری و لوله گذاری از سوی شرکت آب و فاضلاب قبل از زیرسازی و آسفالت ریزی اساسی این خیابان صورت گیرد.
شهردار منطقه 10 تبریز با بیان اینکه این پروژه با هدف اتصال میدان اتحاد (کافه آقاجان) به سعد آباد و خیابان کوثر طراحی شده ‌است، خاطر نشان کرد: : این پروژه 320 متر طول و 24 متر عرض دارد که اقدامات عمرانی آن با تمام توان پیگیری می‌شود.
وظیفه شناس پروژه مذکور را به عنوان یکی از طرح‌های موثر عمرانی در تحکیم بافت ناکارآمد شهری عنوان کرد و افزود: نوسازی بافت ناکارآمد شهری و تقویت خدمات محله ای از دیگر نتایج این پروژه است از این رو توان عمرانی را به کار خواهیم گرفت تا در کوتاه‌ترین زمان شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

 
 


علیرضا اکبری