امروز
دوشنبه
بهمن 1399
6
قمری:12 جمادى الثانية 1442

میلادی:25 ژانویه 2021
 
تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1398     |     کد : 2444

رنگین شدن سطح حوزه منطقه10 با گلهای کاشت بهاره

در آستانه فصل زیبای بهار، واحد فضای سبز شهرداری منطقه 10 اقدام به کاشت انبوه گلهای بهاره در معابر و میادین و پارکهای منطقه نموده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز ، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه با اعلام اینکه بساط گل های بهاری در سطح منطقه گسترده می شود،گفت: در راستای نزدیک شدن به فصل زیبای بهار و اهمیت وجود گل های فصلی برای زیبا سازی منظر شهری، با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا و دلنشین و طراوت بخشیدن به محیط شهری ، ایجا روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان توسط واحد فضای سبز منطقه با کاشت بهاره گل های بنفشه و شب بو در محوطه پارکها، بوستان ها و رفوژ وسط خیابان ها و معابر و مسیرها ، رنگین کمانی از زیبائیهای بهار طبیعت بوجود آمده است.
وی  با بیان اینکه عملیات کاشت گلهای فصلی در سطح معابر ، بلوارها ،پارکها و میادین سطح حوزه با هدف ايجاد چشم اندازي زيبا ، در حال اجراست، تصریح کرد: بحث گل کاری از زمره فعالیت های متداوم شهرداری منطقه می باشد و با این حال با توجه به نزدیک شدن فصل بهار، فصل رویش و سرسبزی ، فضای سبزمنطقه بصورت مضاعف اقدام به گل کاری می کند.
شهردار منطقه 10 افزود: امید است با کاشت گل های بهاری و تزیین نمودن آنها با باکس های گلکاری جدید به زیباتر شدن هر چه بهتر جلوه های شهری گام های موثری را برداشته باشیم.

 

  
 


PDF چاپ چاپ