امروز
شنبه
آذر 1399
8
قمری:13 ربيع الثاني 1442

میلادی:28 نوامبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 2390

معاون خدمات شهری منطقه 10 خبرداد؛

اجرای عملیات محلول پاشی و برف روبی معابر سطح منطقه

همزمان با اولین ساعات شروع بارش برف، اکیپ های خدماتی منطقه 10 با بسیج کلیه تجهیزات و نیرو‌ها نسبت ...

همزمان با اولین ساعات شروع بارش برف، اکیپ های خدماتی منطقه 10 با بسیج کلیه تجهیزات و نیرو‌ها نسبت به برف روبی و پاکسازی معابر در جهت تسهیل تردد شهروندان و وسائط نقلیه اقدام کردند. 
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، عبدالرضا واحد زبرلو با اشاره به بارش سنگین برف گفت: اکیپ‌های نواحی معاونت خدمات شهری منطقه برای سهولت تردد وسایل نقلیه شهری و رفع موانع حرکتی شهروندان، با ماشین آلات مربوطه برف حاصل از بارش مستمر دیروز از خیابان ها و معابر اصلی و فرعی سطح منطقه را برف روبی نموده و متعاقب آن مسیر ها را محلول پاشی کردند.
 وی با اشاره به احتمال یخ زدگی معابر در پی بارش برف و لغزندگی معابر افزود: اجرای  عملیات محلول پاشی برای جلوگیری از یخ زدگی ، گشودن مسیر ترافیکی ، روان سازی ترافیک  ،  عملیات برف روبی و بازگشائی معابر تا عادی شدن وضعیت جوی ادامه خواهد داشت و با توجه به بارش برف در ساعات آینده این فعالیت تداوم خواهد داشت و کلیه ی نیروهای عملیاتی و اجرائی هم اکنون در حال آماده باش هستند.
زبرلو خاطر نشان کرد: با تلاش به موقع عوامل خدمات شهری با برف روبی های صورت گرفته، تردد شهروندان در سطح منطقه روان و عادی است و هیچ گونه مشکلی از لحاظ ترافیک و تردد نداریم.

 

 


PDF چاپ چاپ