امروز
شنبه
آذر 1399
8
قمری:13 ربيع الثاني 1442

میلادی:28 نوامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1398     |     کد : 2386

به منظور بررسی و حل مشکلات شهروندان؛

دیدار های مردمی شهردار منطقه 10 تبریز در مساجد سطح حوزه

ملاقات مردمی شهرداری منطقه 10 تبریز در راستای آگاهی از نیازهای ضروری و صدور دستورات لازم برای رفع آنها در مساجد سطح حوزه برگزارمی شود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز ، با توجه به نياز برقراري ارتباطي پويا و دوسويه بين شهروندان با مديريت شهري ، دیدار مردمی رسول وظیفه شناس شهردار منطقه به منظور پاسخ دهی مناسب به امورات شهروندان در راستای جلب رضایت آنها ، در مساجد سطح حوزه منطقه  از ابتدای سال 98 همچنان ادامه دارد.
دیدار صمیمی و بدون واسطه شهردار منطقه 10 نه تنها در مساجد سطح حوزه، بلکه طبق دستور شهردار تبریز در مصلی امام خمینی (ره) نیز انجام می گیرد.
در اين ديدار ها شهردار منطقه علاوه بر بررسی مشکلات اهالی و پاسخگوئی به سوالات متعدد آنان، دستور پیگیری و رسیدگی سریع به مدیران شهری را صادر نموده و برای حاضرین در مسجد، راهنمائی های لازم ارائه می شود.
رسول وظیفه شناس شهردار منطقه 10 تبریز در این باره می گوید: حضور در محلات ، مساجد و در میان مردم از رئوس برنامه های این شهرداری بوده و اعتقاد داریم که مشکلات را باید از زبان مردم شنید و با یک برنامه ریزی دقیق در این زمینه است که میتوان رضایتمندی مردم را در زمینه های مختلف خدمات شهری حاصل نمود.
وی یکی دیگر از اهداف دیدارهای عمومی با شهروندان را خدمت رسانی و پاسخگویی مستقیم به شهروندان عنوان کرد و افزود: رسیدگی به مطالبات و درخواستهای مردمی همواره دغدغه اصلی شهرداری منطقه 10 بوده و تکریم و رسیدگی به مشکلات شهری شهروندان در اولویت برنامه ها و سیاست های کاری منطقه قرار دارد.
وی با بیان اینکه شهروندان می توانند در مساجد مشکلات و مسایل محله خود را عنوان کرده و راهکارهای جهت رفع آنها در دستور کار قرار می گیرد نیز اظهار داشت: مساجد محور اصلی محلات هستند و این گونه نشست ها زمینه دیدار رو در رو و رسیدگی بهتر به مشکلات مردم را فراهم می کند و شهرداری منطقه 10 همواره در موضوع برقراری ارتباط با مساجد پیشگام بوده است.

 


 
 


PDF چاپ چاپ