امروز
شنبه
تير 1399
21
قمری:20 ذو القعدة 1441

میلادی:11 ژوئیه 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 19 دي 1398     |     کد : 2357

توسط معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه 10 انجام پذیرفت؛

اجرای عملیات برف روبی و محلول پاشی سطح منطقه

معاون خدمات شهری منطقه10 تبریز گفت: به منظور سهولت تردد شهروندان اکیپ های خدماتی منطقه اقدام به برف روبی و محلول پاشی در معابر سطح حوزه نمودند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، عبدالرضا واحد زبرلو ضمن اعلام خبر فوق گفت: از اولین ساعات شروع بارش برف ، همچنین  ضرورت و اهمیت برف روبی و پاکسازی معابر، اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 10 با اتخاذ تهمیدات و تدابیر لازم و همچنین آماده باش کلیه نیروها و تجهیزات ، خیابان های اصلی سطح حوزه شهرداری منطقه را برای جلوگیری از یخ زدگی محلول پاشی و همچنین برف های مانده در حاشیه خیابان ها و کنار جداول و پیاده روها در  معابر اصلی و فرعی را برف روبی نمودند.
او با اشاره به احتمال یخ زدگی معابر در پی بارش برف و لغزندگی معابرتصریح کرد: عملیات برف روبی و یخ زدائی و بازگشائی معابر تا عادی شدن وضعیت جوی ادامه خواهد داشت و کلیه ی نیروهای عملیاتی و اجرائی هم اکنون در حال آماده باش هستند.
زبرلو در خصوص سطح انتظارات شهروندان در زمان بارش برف، خاطر نشان کرد: صبر و حوصله شهروندان در ارائه خدمات یک ضرورت است زیرا با شروع عملیات برف روبی، ارائه خدمات همزمان در تمامی نقاط منطقه مقدور نیست در این راستا لازم است شهروندان ما را یاری کنند. 

 

 


علیرضا اکبری