امروز
دوشنبه
بهمن 1399
6
قمری:12 جمادى الثانية 1442

میلادی:25 ژانویه 2021
 
تاریخ : پنجشنبه 12 دي 1398     |     کد : 2347

از بانوان شاغل در شهرداری منطقه 10 تبریز تجلیل شد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری ( س) مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری منطقه 10 با حضور مشاور امور بانوان شهرداری تبریز و شهردار منطقه در اتاق جلسه برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز،  در ابتدای این مراسم، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه در سخنانی کوتاه ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک ولادت حضرت زینب(س) به نقش و اهمیت زنان بطور ویژه در خانواده و سپس در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: در جامعه امروزی زن بعنوان تکمیل کننده نقش مردان در جامعه و اداره امور است به همین جهت علاوه بر مسئولیت بزرگ خانه و خانواده و تربیت نسلها، بار سنگین امور اجتماعی را نیز بر عهده دارد.
در ادامه شبنم خداخواه ضمن تشکر از شهردار منطقه 10 به جهت برپایی این مراسم و پاسداشت این روز مهم با اشاره به اینکه ولادت حضرت زینب ولادت صبر، ایثار، ایمان، عفت، حجاب، حیا و فداکاری است با تاکید بر نقش ارزشمند بانوان در دو سنگر خانواده و محیط کار را مطالبی را بیان داشت.
وی در ادامه اظهار داشت: تلاش ما در شهرداری تبریز در بحث مربوط به فعالیتهای بانوان شهرمان فراهم نمودن زیر ساخت های لازم در جهت حضور پر شور بانوان در عرصه های هنری، ورزشی، اجتماعی و فرهنگی است و امیدواریم با مشارکت و هم اندیشی تمام بانوان شهرمان به این اهداف مهم دست یابیم.
در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به بانوان شاغل در شهرداری منطقه 10 اهدا گردید.

 
 


PDF چاپ چاپ