امروز
پنجشنبه
آذر 1397
22
قمری:06 ربيع الثاني 1440

میلادی:13 دسامبر 2018
 
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397     |     کد : 1867

تودیع و معارفه معاون اداری و مالی شهرداری منطقه ده تبریز

در مراسم تودیع و معارفه ای که با حضور شهردار منطقه ده معاونین و مدیران منطقه برگزار شد مهندس ایمانزاده ...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ده تبریز، در مراسم تودیع و معارفه ای که با حضور شهردار منطقه ده، معاونین و مدیران منطقه برگزار شد، مهندس ایمانزاده به عنوان معاون اداری و مالی منطقه معرفی و از زحمات مهندس امینی تقدیر شد.
مهندس وظیفه شناس درآیین معارفه معاون اداری و مالی منطقه ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات شایسته مهندس امینی معاون پیشین اداری و مالی منطقه از مهندس ایمانزاده به عنوان یکی از نیروهای باسابقه و توانمند شهرداری تبریز در عرصه مالی و اداری یاد نموده و افزود: با توجه به شناختی که از ایشان داریم پیش بینی می شود منطقه ده در حوزه های اداری و مالی همچون گذشته منضبط، فعال و توانمند بوده و گامهای موثری را در راستای اهداف و سیاست های کلان منطقه بردارد. وی با با بیان اینکه معاونت اداری و مالی در هر دستگاه به عنوان بازوی توانمند آن نهاد است، اظهار داشت: این بخش یکی از معاونت های کلیدی است که انجام امور آن نقش مهمی در توسعه و بهبود شهر و شهروندان دارد. وی افزود: هدف تمامی معاونت های شهرداری منطقه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است و ما تلاش می کنیم با استفاده از تمامی امکانات و نیروهای خود به این مهم دست یابیم ولی آنچه که دراین میان مسلم است بحث مشارکت شهروندان است که پشتوانه اساسی برای رسیدن به این اهداف خواهد بود. شهردار منطقه ده با بیان اینکه فرصت خدمت به مردم توقیق بزرگی ازسوی خداوند است اظهار داشت: لازم است در همه امور تکریم ارباب رجوع درسرلوحه فعالیت قرار گیرد. وی تاکید کرد: سیستم اداری و مالی شهرداری باید تمام توان خود را به کارببندد تا بر اساس الگوی طراحی شده کنونی در یک روند شفاف و منضبط حرکت نماید.
در ادامه جلسه مهندس ایمانزاده در سخنانی کوتاه با تشکر از اعتماد شهردار منطقه ده نسبت به وی؛ پیشرفت روزافزون فعالیت ها و موفقیت های منطقه ده را چشمگیر توصیف کرد و با بیان اینکه تغییر و تحول در ساختار اداری اجتناب ناپذیر است، محور فعالیت های آتی خود را رعایت قواعد و ضوابط اداری و در جهت تکریم ارباب رجوع دانست. وی با تاکید به اینکه رضایت خداوند در رضایت مردم متجلی است، همکاران زیر مجموعه را به تلاش مضاعف و قانون مداری و تکریم ارباب رجوع فرا خواند.
در پایان، شهردار منطقه ده با اهدا لوح سپاس از زحمات مهندس امینی معاون سابق منطقه تقدیر و تشکر نمود و برای وی در معاونت اداری و مالی سازمان میادین آرزوی موفقیت شد و مهندس ایمانزاده به عنوان معاون اداری و مالی منطقه ده معرفی شد.
شایان ذکر است پیش از این مهندس ایمانزاده به عنوان معاون اداری و مالی شهرداری منطقه چهار و معاون اداری ومالی سازمان آتش تشانی تبریز مشغول به فعالیت بود.

 

علیرضا شکوهی
نوشته شده در   پنجشنبه 19 مهر 1397  ساعت  11:15   توسط   علیرضا شکوهی    تعداد بازدید  493
ویرایش شده در پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 11:32 توسط علیرضا شکوهی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :