امروز
جمعه
آذر 1397
23
قمری:07 ربيع الثاني 1440

میلادی:14 دسامبر 2018
 
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397     |     کد : 1864

اجرای طرح لایروبی و پاکسازی کانالها و جوی های سطح منطقه

معاون خدمات شهری منطقه ده از لایروبی و پاکسازی کانال و جوی های سطح منطقه با هدف روان سازی و ...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ده تبریز، معاون خدمات شهری منطقه ده از لایروبی و پاکسازی کانال و جوی های سطح منطقه با هدف روان سازی و دفع پساب ها و جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع خبر داد. مهندس زبرلو با بیان این خبر افزود: با توجه به آغاز فصل پاییز عملیات لایروبی جویها  و پاکسازی کانال و جوی های محدوده منطقه در راستای ارتقای رضایتمندی شهروندی و انتشار بوی نامطبوع صورت می پذیرد.
وی در خصوص هدف لایروبی انهار و کانال های آب بیان داشت: پاکسازی انهار و کانال ها از ضایعات به منظور پیشگیری از بحران در مواقع بارندگی از جمله اهداف این عملیات است.
مهندس زبرلو در ادامه افزود: عملیات لایروبی به منظور دفع پساب ها و جلوگیری از بوی بد و به منظور جلوگیری از بروز آب گرفتگی خیابان ها و معابر شهری و حفظ محیط زیست ضرورت ویژه دارد؛ لذا اجرای طرح لایروبی و پاکسازی کانالها و جویهای سطح منطقه ده در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.
وی در پایان ضمن اشاره به اینکه با برنامه ریزی  به عمل آمده این طرح طی هفته های جاری در تمامی محلات ، معابر و خیابانهای سطح حوزه به مرحله اجرا در خواهد آمد از تمامی شهروندان خواست جهت یاری رساندن به عوامل در بحث نظافت شهر از ریختن زباله و نخاله های ساختمانی در جوی ها وکانالهای آب خودداری کنند تا در مواقع بارندگی دچار آبگرفتگی در معابر نباشیم.

 

علیرضا شکوهی
نوشته شده در   يکشنبه 15 مهر 1397  ساعت  13:12   توسط   علیرضا شکوهی    تعداد بازدید  90
ویرایش شده در يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 13:17 توسط علیرضا شکوهی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :