امروز
جمعه
آذر 1397
23
قمری:07 ربيع الثاني 1440

میلادی:14 دسامبر 2018
 
تاریخ : سه شنبه 10 مهر 1397     |     کد : 1862

بازدید فرماندار تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ده تبریز

دکتر راستگو فرماندار تبریز صبح امروز به همراه مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده .....

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ده تبریز، دکتر راستگو فرماندار تبریز صبح امروز به همراه مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده تبریز، در جریان بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه گفت: خدمت رسانی به مردم جزء  وظایف اصلی و اولویت های اساسی دولتمردان وخادمین شهر بوده و در جریان بازدید و بررسی پروژه های عمرانی سطح منطقه لبخند رضایت را در چهره مردم می بینیم . دکتر راستگو افزود:  پروژه های اجرا شده مثال زدنی بوده ودر راستای ایجاد زمینه های مناسب در جهت رفاه حال همشهریان عزیز عملکرد مثبتی را از شهرداری منطقۀ ده شاهد هستیم که این مهم می تواند در میزان رضایتمندی همشهریان و برخورداری ایشان از امکانات متوازن شهری اثر گذار باشد. فرماندار تبریز اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت مناطق حاشیه نشین و دسترسی راحت شهروندان به مراکز سلامت  ایجاد مراکز درمانی و بهداشتی و مجتمع های سلامت در حاشیه شهرها ضروری می باشد.
دکتر راستگو تاکید کرد: برای برداشتن مشکلات پیش رو و چالشهای موجود نیاز به هماهنگی و همسوئی دستگاهها با یکدیگر می باشد تا خدمات موثری به ساکنین این مناطق ارائه گردد.وی افزود: اقدام به بر طرف نمودن مشکلات و چالشهای مناطق حاشیه نشین بر اساس اولویت های مشخص شده از اهداف بنیادین بوده و با تمام توان در این راستا باید گام برداشته ، تا شاهد تحقق و تامین رضایت حداکثری ساکنین محترم این مناطق باشیم.
فرماندار تبریز اظهار داشت : معضلات حاشیه نشینی و پیامدهای آن باعث بوجود آمدن مشکلات اجتماعی و اقتصادی فراوانی در این مناطق می شود که این امر ضرورت توجه و کنترل وضعیت مناطق ویژه و جلوگیری از گسترش بی رویه این مناطق را نشان می دهد به همین منظور بایستی با فعال کردن ظرفیت های اجتماعی و همکاری نهادهای مختلف در زمینه ساماندهی، ارتقاء وضعیت اجتماعی، فرهنگی و سلامت ، آسیب پذیری این نواحی را کاهش داد.
در ادامه مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده نیز با تشکر از حضور و توجه دکتر راستگو به مسائل و پروژه های شهری به اجراي بدون وقفه پروژه هاي موجود در سطح منطقه اشاره كرد و افزود: امروز مردم از شهرداری ها انتظار احداث پروژه هایی دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برایشان به ارمغان آورد و خوشبختانه با پی گیری های این منطقه و اهتمام ویژه شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز، پروژه ها طی زمان بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت می باشند و قطعاً پروژه های عمرانی و خدماتی این منطقه تأثیر بسزایی در رشد و شکوفایی شهر خواهند داشت.
شایان ذکر است در این بازدید فرماندار تبریز به همراه مدیران شهرداری تبریز از پروژه عمرانی قبرستان ستارخان، بازارچه ستارخان، کوچه سبز، باغ فدک کوثر،احداث پل عابر پیاده اتوبان پاسداران، مناطق حاشیه نشین منطقه ده تبریز بازدید به عمل آوردند.

 

علیرضا شکوهی
نوشته شده در   سه شنبه 10 مهر 1397  ساعت  13:12   توسط   علیرضا شکوهی    تعداد بازدید  225
ویرایش شده در چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 07:51 توسط علیرضا شکوهی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :