امروز
پنجشنبه
بهمن 1397
4
قمری:18 جمادى الأولى 1440

میلادی:24 ژانویه 2019
 
تاریخ : پنجشنبه 7 تير 1397     |     کد : 1806

افتتاح مدرسه فوتبال در حوزه شهرداری منطقه ده تبریز

مدرسه فوتبال با حضور مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه ده و مهندس فرشید نیا حراست این منطقه به صورت رسمی افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ده تبریز، همزمان با آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان ، به همت تربیت بدنی شهرداری منطقه ده و با همکاری آکادمی سرخ پوشان منطقه، مدرسه فوتبال  در سطح حوزه واقع در شهرک ارم، خیابان دوبانده، پشت کلانتری 21 ارم  آغاز به کار کرد . مهندس وظیفه شناس در مراسم افتتاح این مرکز آموزشی ـ ورزشی گفت: نگاه ویژه شهرداری به مقوله ورزش و مهیا کردن برنامه های شاد و مفرح همواره در دستور کار است و توسعه فضاهای ورزشی در منطقه با جدیت دنبال می شود. وی هدف از ایجاد این مدرسه فوتبال را، پر کردن اوقات فراغت،  استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروهای جوان ورزشی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جوانان و جذب کودکان و نوجوانان به ورزش، استعدادیابی و پرورش توانمندیهای بازیکنان مستعد تیمهای فوتبال عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه ورود به عرصه ورزش، کودکان و نوجوانان را به رقابت وامی‌دارد، عنوان کرد: این رقابت‌ها موجب می‌شود نگاه نوجوانان به جامعه متفاوت باشد به ویژه همگانی کردن ورزش که باید نگاه ویژه‌تری به آن شود. مهندس وظیفه شناس در ادامه افزود: این دوره ها بین فرزندان پرسنل و تعدادی از نوجوانان و کودکان قشر کم درآمد و محروم حوزه استحفاظی منطقه و زیر نظر مربیان مجرب، به همت و تلاش تربیت بدنی منطقه ده با کمترین هزینه نسبت به سایر مدارس سطح شهر به تفکیک گروههای سنی زیر 15 سال در حال برگزاری می باشد.
شایان ذکر است علاوه بر توزیع کوله و لباس ورزشی، حرکات اصلاحی برای شرکت کنندگان  دارای پاهای پرانتزی و گودی کمر با انجام تمرینات مناسب و با بهره گیری از معلمین تربیت بدنی مجرب قابل انجام است.
کارکنان محترم در صورت ارائه معرفی نامه از منطقه و سازمان مربوطه می توانند 50% هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

 علیرضا شکوهی