امروز
پنجشنبه
بهمن 1397
4
قمری:18 جمادى الأولى 1440

میلادی:24 ژانویه 2019
 
تاریخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397     |     کد : 1778

مدیر بحران شهرداری منطقه ده خبر داد:

رفع آب گرفتگی مسیر ها و معابر حوزه شهرداری منطقه ده تبریز

نیروهای خدمات شهری منطقه ده تبریز همزمان با بارش های اخیر با حضور در سطح شهر نسبت به مهار آبگرفتگی و کنترل آبهای سطحی اقدامات لازم را انجام دادند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ده تبریز، با توجه به بارش  شدید در روزهای  اخیر نیروهای خدوم خدمات شهری منطقه با آماده باش کامل و با همکاری ستاد بحران به رفع آبگرفتگی و بازگشایی معابر اقدام نمودند. مهندس آقایی مدیر بحران منطقه ده با اشاره به بارندگی و احتمال آب گرفتگی در معابر از آمادگی کامل ستاد بحران شهرداری منطقه جهت هر گونه حوادث احتمالی خبر داد و افزود: نیروهای خدمات شهری در راستای رفع مشکلات آبگرفتگی تلاش مضاعفی داشته و با توجه به اینکه حجم آبگرفتگی در برخی از مناطق بسیار زیاد بوده معاونت خدمات شهری و مدیریت ستاد بحران منطقه بصورت آماده باش نقاط را شناسایی و برای رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دادند.
 وی ادامه داد : در بارندگی های اخیر، چند مورد آبگرفتگی که از ورود گل و لای از طرف عون بن علی به پل ایده لو  و نیز در بعضی از کوچه ها به علت کشش لوله های فاضلاب مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده بود  بلافاصله تیمهای عملیاتی خدمات شهری منطقه به محل مورد نظر اعزام شده و نسبت به رفع انسداد و آبگرفتگی اقدام نمودند.
مهندس آقایی تصریح کرد: شهروندان نیز نقش و تاثیر بسزایی در موضوع آب‌گرفتگی معابر دارند و برای جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات در سطح شهر نیازمند مشارکت و همکاری آن‌ها می‌باشیم. وی درخاتمه از شهروندان خواست از ریختن زباله و نخاله در معابر و جداول شهری خودداری نموده تا موجب آبگرفتگی در زمان بحران نشود.

علیرضا شکوهی