امروز
دوشنبه
مرداد 1401
17
قمری:10 محرم 1444

میلادی:8 اوت 2022
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور شهردار منطقه 10 تبریز در جمع عزاداران حسینی

حضور شهردار منطقه 10 تبریز در جمع عزاداران حسینی شهردار منطقه 10 تبریز با شرکت در مراسم عزاداری و آیین سوگواری حضرت ابا عبداله الحسین (ع) ، همراه با سایر عاشقان حسینی، ارادت خود به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت را به نمایش گذاشت.
شنبه 15 مرداد 1401

مراسم عزاداری و سینه زنی در رثای سید الشهداء (ع) در محوطه اداری شهرداری منطقه 10

مراسم عزاداری و سینه زنی در رثای سید الشهداء (ع) در محوطه اداری شهرداری منطقه 10 در آستانه تاسوعای حسینی از سوی شهرداری منطقه 10 تبریز مراسم سینه زنی و سوگواری شهدای کربلا در محوطه اداری منطقه برگزار شد.
شنبه 15 مرداد 1401

چهره به چهره با مردم؛

ملاقات مردمی شهردار منطقه 10 تبریز در مصلای امام خمینی(ره)

ملاقات مردمی شهردار منطقه 10 تبریز در مصلای امام خمینی(ره) میز خدمت شهرداری منطقه 10 تبریز برای پاسخگوئی به شهروندان در مصلی امام خمینی(رض) استقرار یافت.
شنبه 15 مرداد 1401

شهردار تبریز در قرار خدمت منطقه 10:

در نظام مدیریت شهرداری تغییر نگرش ایجاد می‌کنیم

در نظام مدیریت شهرداری تغییر نگرش ایجاد می‌کنیم شهردار تبریز رویکرد مدیریت جدید شهری را احصای مطالبات شهروندان از کف جامعه به صورت میدانی اعلام کرد و گفت: در دور دوم قرار خدمت در پنج محله هر منطقه که بدترین آن از نظر زیرساختی است، حضور خواهیم یافت.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

گزارش تصویری؛

تابلوی متبرک به نام مبارک امام رضا (ع) به شهردار تبریز اهدا شد

تابلوی متبرک به نام مبارک امام رضا (ع) به شهردار تبریز اهدا شد در دهمین قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه 10، فرمانده حوزه مقاومت ۸ بسیج امام رضا (ع) با اهدای قاب متبرک به امام رضا(ع) از زحمات یعقوب هوشیار شهردار تبریز قدردانی کرد.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

اهدا تابلو متبرک به نام مبارک امام رضا (ع) به شهردار منطقه 10

اهدا تابلو متبرک به نام مبارک امام رضا (ع) به شهردار منطقه 10 فرمانده حوزه مقاومت ۸ بسیج امام رضا (ع) با اهدای قاب متبرک به امام رضا(ع) توسط پدر شهید حسن زاده از زحمات شهردار منطقه 10 در برگزاری جشن بزرگ مردمی عید ولایت قدردانی کرد.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

یعقوب هوشیار در قرار خدمت منطقه 10:

مشارکت مردم کارکرد و رویکرد اصلی مدیریت شهری است

مشارکت مردم کارکرد و رویکرد اصلی مدیریت شهری است شهردار تبریز ورود و مشارکت مردم در امور شهر را کارکرد و رویکرد اصلی مدیریت شهری قلمداد کرد.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

در نخستین قرار خدمت صورت گرفت؛

دیدار شهردار تبریز با شهروندان ساکن در منطقه 10

دیدار شهردار تبریز با شهروندان ساکن در منطقه 10 شهردار تبریز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، معاونان و مدیران شهرداری و شهردار منطقه 10 تبریز در ادامه برنامه‌های قرار خدمت این هفته، با تعدادی از شهروندان ساکن در منطقه 10 دیدار و گفتگو کردند.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

ابراز تأسف استاندار از عدم حضور مدیران استانی در جلسات قرار خدمت

ابراز تأسف استاندار از عدم حضور مدیران استانی در جلسات قرار خدمت استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه ابتکاری قرار خدمت شهرداری تبریز قدردانی کرد و در عین حال تأسف خود را بابت عدم حضور مدیران کل استانی در این جلسات اعلام کرد.
پنجشنبه 13 مرداد 1401

استاندار آذربایجان شرقی:

احیای بافت تاریخی اتفاقی خوب برای شهر و مردم است

احیای بافت تاریخی اتفاقی خوب برای شهر و مردم است استاندار آذربایجان شرقی احیای بافت تاریخی را اتفاقی خوب برای مردم و شهر دانست و گفت: محدوده‌های بافت تاریخی از نظر ضوابط و مقررات نباید با چهل سال پیش سنجیده شود.
پنجشنبه 13 مرداد 1401