امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
13
قمری:08 شعبان 1441

میلادی:1 آوریل 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 1 اسفند 1398     |     کد : 2415

معاون مالی و اقتصادی منطقه 10 خبر داد:

نواقص و ایرادات پارک های سطح منطقه درآستانه سال جدید رفع می شود

در راستای استقبال از سال نو و رسیدگی به مشکلات پارکها معاون مالی و اقتصادی منطقه 10 تبریز به همراه معاونین و مدیران منطقه از پارک ها و بوستان های سطح حوزه بازدید به عمل آورد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، مهدی ایمان زاده در پی بازدید از پارکها و بوستانهای سطح حوزه و شناسایی نیازها و کمبودها دستورات لازم جهت ساماندهی و رفع نواقص را صادر کرد. 
وی در راستای استقبال شایسته از مسافران نوروزی با بیان اینکه بوستان های سطح منطقه از جمله مکان هایی است که هر ساله در ایام نوروز پذیرای مسافران می باشند رسیدگی به مشکلات این بوستان ها از جمله نظافت و رفع مشکلات سرویس های بهداشتی و وسایل بازی کودکان، رنگ آمیزی مبلمان و سطل های زباله و همچنین تامین روشنایی پارک ها در قالب طرح استقبال از بهار در این منطقه تاکید کرد. 
وی در این بازدید، تاکید بر اهمیت بحث رفاه شهروندان و افزایش امکانات رفاهی و خدماتی در پارک ها و بوستان ها را یکی دیگر از اهداف  مهم شهرداری منطقه بر شمرد.
معاون مالی و اقتصادی منطقه در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با ساماندهی فضای سبز در آستانه ی بهار طبیعت، فضای زیبا و دلنوازی در سطح حوزه ایجاد گردد.

 
 


علیرضا اکبری