امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
13
قمری:08 شعبان 1441

میلادی:1 آوریل 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398     |     کد : 2411

جلسه استقبال از بهار در شهرداری منطقه 10 تبریز برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی" استقبال از بهار" شهرداری منطقه 10 با هدف اجرای مطلوب طرح با حضور معاونین و مدیران در ساختمان اداری منطقه برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، مهدی ایمان زاده معاون مالی و اقتصادی منطقه  در جلسه طرح استقبال از بهار که با حضور معاونین و مدیران این شهرداری برگزار شد با اعلام این مطلب اظهار داشت:  در آستانه فرارسیدن فصل بهار و ایام نوروز و در راستای ارائه خدمات رسانی به شهروندان و همچنین آماده سازی فضای سطح حوزه، شهرداری منطقه علاوه بر ارائه خدمات عمومی، اقدامات و پیش‌بینی‌های ویژه‌ای را برای تسهیل امور شهروندان انجام می‌دهد که این فعالیت‌ها در شهرداری در قالب طرح استقبال از بهار در حوزه‌های مختلف خدمات شهری،  فضای سبز ،  عمرانی و فرهنگی در آستانه سال نو به اجرا درخواهد آمد.
ایمان زاده رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر با انجام لکه گیری ، انجام خدمات شهری از قبیل شستشو، پاکسازی و تنظیف کلی مسیرهای اصلی و فرعی حوزه شهرداری منطقه10 را از سایر مواردی ذکر کرد که در برنامه کاری استقبال از بهار صورت خواهد گرفت.
 انجام عملیات گلکاری معابر شهری با استفاده از گل های زیبای بهاره، رنگ آمیزی نقاط مورد نیاز از قبیل نیمکت پارک ها ، نرده ها و رنگ آمیزی جداول ... از مواردی بشمار می آید که در این جلسه ایمان زاده به آن تاکید کرد.
شایان ذکر است: اجرای خدمات محله ای ، اسکان مسافرین و میهمانان نوروزی ، کاشت بهاره ، نصب المان و پیام های نوروزی و ... از دیگر برنامه های این شهرداری در راستای استقبال از فصل بهار خواهد بود. 

 علیرضا اکبری