امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
13
قمری:08 شعبان 1441

میلادی:1 آوریل 2020
 
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398     |     کد : 2408

طی 9 ماه سال جاری صورت گرفت؛

توزیع بیش از 15 هزار تن آسفالت در معابر منطقه 10

شهردار منطقه 10 تبریز از توزیع بیش از 15 هزار تن آسفالت در حوزه این شهرداری در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، رسول وظیفه شناس با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای نهضت آسفالت و با هدف سهولت تردد شهروندان، ارتقا كيفي، بهسازي معابر و مناسب‌ سازي محيط، در9 ماهه سال جاری بیش از 15 هزار تن آسفالت  در سطح محلات و معابر این منطقه توزیع شده است.
وی آسفالت‌ ریزی را مهم‌ ترین ضرورت خدماتی شهرداری خواند و  افزود: ویژگی مهم آسفالت‌ های اخیر منطقه 10، اولویت ‌دهی به معابری با نیاز آسفالت بالا بوده است.
شهردار منطقه 10 با  بیان اینکه در نه ماه امسال (پایان آذرماه)، شاهد تجربه مهمی در وسعت، کیفیت و توزیع متوازن برنامه‌های آسفالت‌ریزی در سطح این منطقه بودیم اظهار داشت: اکیپ های معاونت خدمات شهری و فنی و عمرانی شهرداری این منطقه بی وقفه تلاش دارند به نحو اصولی طرح خدمات محله ای و نهضت آسفالت ریزی در این حوزه اجرا شود.
وظیفه شناس با اشاره به نزدیک شدن به سال نو و ضرورت بهسازی و ساماندهی فضاهای شهری گفت : آسفالت ریزی، لکه گیری و بهسازی معابر و محلات منطقه از برنامه های اولویت دار این منطقه در حوزه عمرانی و خدماتی است و با تامین منابع مالی و طبق اولویت‌بندی این روند در آستانه سال جدید همچنان ادامه خواهد داشت.
وی افزود: امیدواریم با انجام این گونه اقدامات گام خوبی در عمران و آبادانی منطقه برداشته و در کنار آن رضایت شهروندان را بدست آوریم.


 
 
 


علیرضا اکبری