امروز
جمعه
اسفند 1398
2
قمری:27 جمادى الثانية 1441

میلادی:21 فوریه 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 3 بهمن 1398     |     کد : 2370

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری منطقه 10 برگزار شد

جلسه شورای معاونین به ریاست شهردار منطقه 10 و با حضور معاونین و مدیران مربوطه به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات حوزه مختلف شهرداری در محل دفتر شهردار منطقه برگزار گردید.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 10 تبریز، صبح امروز جلسه شورای معاونین شهرداری منطقه با حضور رسول وظیفه شناس شهردار،  معاونین و مسئولین واحدها با هدف بررسی مشکلات هر یک از حوزه های اداری، خدماتی و اجرایی شهرداری و ارائه راهکار جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات تشکیل شد.
دراین جلسه شهردار منطقه اظهار داشت: داشتن نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع دو عامل تاثیر گذار در موفقیت هر مجموعه ای است، مسئولان و همکاران باید با جدیت تمام برای ترویج و فرهنگ سازی این دو ویژگی در جهت خدمت رسانی به شهروندان تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی همچنین با تاکید بر هماهنگی بیشتر بین واحدها خاطر نشان ساخت: هماهنگی و همکاری بین واحدها باعث تسریع در روند خدمات دهی به مراجعین خواهد شد.
وظیفه شناس در ادامه ضمن تاکید بر پیگیری و تلاش و جدیت در اجرای پروژه‌ها تکمیل و سرعت بخشی به پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اجرا را یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: تمامی طرح های عمرانی و خدماتی باید در بازه زمانی تعریف شده و با کیفیت مناسب به اجرا در بیاید تا بتوانیم کارنامه درخشانی را از عملکرد شهرداری منطقه ارائه دهیم.
گفتنی است در این جلسه حاضرین نیز به ارائه‌ی نقطه نظرات خود پرداخته و مشکلات هر حوزه و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

 


 


علیرضا اکبری