امروز
يکشنبه
تير 1397
31
قمری:08 ذو القعدة 1439

میلادی:22 ژوئیه 2018
 
 
امروز : 264
ديروز : 362
ماه : 6072
سال جاری : 13255
كل : 13255
 
 معاونت خدمات شهری و اجرائی


معاونت خدمات شهری و اجرائی 
معاون خدمات شهری و اجرائی

       مهندس عبدالرضا زبرلو

 

        دانشجوی کارشناسی معماری  

 

     تماس با معاون    32307128 مدیر بحران شهرداری منطقه 4 تبریز
مسئول امور شهری شهرداری منطقه 4 تبریز
سرپرست معاونت خدمات شهری واجرایی شهرداری منطقه 10تبریز

 


شرح وظایف

 

∠ شرح وظایف معاون امور شهری و فضای سبز:

 
دریافت برنامه‌ها و سياستهای کلان شهرداري در زمينه نظافت و پاکسازي شهر و امور فضای سبز و برنامه‌ريزي جهت اجرای آنها در سطح منطقه و ابلاغ به واحدهای تحت سرپرستي و سایر واحدهای ذيربط. 
- کنترل و نظارت بر رعایت کامل قوانين و ضوابط شهرداري تبریز و اقدام لازم جهت اجرای صحيح کليه ایين‌نامه‌ها و دستورالعملهای ابلاغي معاون خدمات شهري شهرداري مرکز درسطح منطقه.
- نظارت و کنترل بر رفت و روب معابر منطقه و جمع آوري و حمل زباله و نظارت بر حسن انجام این امور و جلوگيري از سوزاندن زباله و سایر مواد دودزا و آلوده کننده محيط زيست.
- نظارت و کنترل بر حفظ و نگهداري پارکها و فضای سبز عمومي و همچنين اجرای فضای سبز در محدوده منطقه، بر اساس برنامه‌های ابلاغي و با رعایت ضوابط مربوطه.
- انتخاب پيمانکاران خدمات شهري و فضای سبز بر اساس آئين‌نامه‌ها و ضوابط معاون خدمات شهري مرکز و نظارت بر حسن انجام کار آنها.
- رسيدگي به شکایات اهالي در ارتباط با مزاحمت اماکن و کارگاههای غيربهداشتي و مشاغل مزاحم و همکاري با شرکت ساماندهي صنایع و مشاغل مزاحم جهت رفع مزاحمت این مراکز از طريق انتقال وجابجائي آنها به محلهای مناسب و سایر اقدامات لازم.
- نظارت و کنترل اداره امور ایستگاههای خدمات شهري و تعيين محل مناسب جهت ایجاد ایستگاههای جديد و کنترل و نظارت بر احداث آنها.
- نظارت و کنترل بر برف روبي معابر وانجام اقدامات و پيش‌بيني‌های لازم به منظور مقابله با حوادث طبيعي (سيل، زلزله، طوفان) و غيرطبيعي (آتش‌سوزي) در محدوده وظایف منطقه.
- نظارت و کنترل بر جلوگيري از سد معبر و نصب آگهي در محلهای غيرمجاز، گردش احشام و تخليه زباله و نخاله در معابر و معرفي دوره گردها وسایر عوامل محل رفاه شهروندان به مراجع ذيصلاح.
- انجام اقدامات لازم به منظور بررسي مستمر وضعيت تونلها، کانالها و مسيلها و اقدام جهت لایروبي به موقع آنها.
- انجام اقدامات لازم به منظور تشويق و ترغيب عموم به درختکاري و حفظ و نگهداري و ایجاد فضای سبز. 
- نظارت برنماسازي و پلاک کوبي معابر و شماره گذاري اماکن و نصب تابلوي الصاق اعلانات و پاک کردن آگهي از محلهای غيرمجاز وهرگونه اقدامي که در نظافت و زيباسازي منطقه موثر باشد با رعایت مقررات و ضوابط مربوطه.
- مشارکت و همکاري با معاون هماهنگي و برنامه ريزي منطقه جهت تهيه، تنظيم و اجرای بودجه، بهبود روشها و سيستمها و ارائه گزارش عملکرد واحدهای تحت سرپرستي.
- نظارت بر جمع آوري، سازماندهي، نگهداري و به هنگام سازي کليه آمار و اطلاعات مربوط به نظافت، فضای سبز و زيباسازي منطقه با هماهنگي معاون هماهنگي و برنامه ريزي جهت بکارگيري در امر برنامه ريزي و تهيه بانکهای اطلاعاتي مربوطه و... 


زیرمجموعه


- معاون خدمات شهری و اجرائی
- مسئول دفتر=
- مسئول فضای سبز= علی اصغر شریفی تسوج
- مسئول امور شهری= 
- مسئول جلوگیری از تخلفات ساختمانی و سدمعبر و تشخیص مزاحمت= قاسمی
- کارشناس حقوقی= الماسی
- مسئول کارگاه امانی= مرتضی مسعودی
- مسئول ناحیه 1 = معصومعلی چراغی
        - مسئول ناحیه 2 = بیوک مسلمی
- مسئول ناحیه 3= حسن بدری
- مسئول ماشین آلات= مرتضی مسعودی